wrapper

اخبار در یک نگاه

فرم ثبت نام داوران ورزش های رزمی در کانون داوران

داور محترم ورزش های رزمی

هیات ورزش های رزمی استان تهران در نظر دارد بانک اطلاعاتی خود را در خصوص تعداد داوران فعال به تفکیک درجات داوری تکمیل نماید. لذا با راه اندازی کانون از عموم داوران در هر سطح و درجه ای دعوت می نماید تا جهت بهینه سازی فعالیت ها در این کانون عضو شوند که فرم مشخصات ذیل جهت ثبت نام همراه با مدارک خواسته از طریق سایت هیات ارسال شود.

نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
نام پدر (*)
Invalid Input
تاریخ تولد (*)
لطفا تاریخ تولد را صحیح وارد نمایید!
کد ملی (*)
Invalid Input
کد ملی بدون خط تیره وارد شود.
تحصیلات (*)
Invalid Input
مدرک (*)
Invalid Input
رشته تحصیلی (*)
Invalid Input
آخرین درجه مربیگری (*)
Invalid Input
سال اخذ آخرین درجه مربیگری (*)
لطفا سال اخذ را صحیح وارد نمایید!
شماره تماس (*)
Invalid Input
تلفن ثابت (*)
Invalid Input
فکس
Invalid Input
ارسال مدارک (*)
Invalid Input
مدارک لازم: آخرین درجه داوری - آخرین مدرک تحصیلی داور محترم لطفا مدرارک خود را در این قسمت بارگذاری نمایید. فایل مربوطه می بایست به صورت فشرده (rar یا zip) باشد. حداکثر حجم مجاز فایل 2 مگابایت می باشد.
  

درباره ما

هیأت ورزش های رزمی استان تهران با هدف سازماندهی و اشاعه فرهنگ ورزش رزمی در دو حوزه همگانی و قهرمانی در استان فعالیت می نماید. این هیأت با طراحیو برنامه ریزی مسابقات، استاژهای فنی، کارگاه ها و ... برای سبک ها و هیأت های تابعه سعی می کند نقش خود را در سلامت جامعه و ایجاد محیط های سالم ورزش رزمی به نحو احسن اجرا کند.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان شهید مدنی، بعد از مسیل باختر، اداره ورزش و جوانان شمال شرق (باشگاه دیهیم سابق)، اداره کل تربیت بدنی شرق تهران، هیئت ورزش های رزمی استان تهران

تلفن: 77835453 021

فکس: 77831313 021

ایمیل: info@tehranrazm.ir

نقشه گوگل