wrapper

اخبار در یک نگاه

بیشتر آثار منتسب به سهراب سپهری جعلی است

‌ای کاش نهادهای متولی حوزه فرهنگ و به طور خاص وزارت فرهنگ و ارشاد، نظارت ویژه‌ای نسبت به اصالت اشعاری که از این هنرمندان انتشار می‌یابد یا تابلوهایی که به برخی هنرمندان فقید نسبت داده می‌شود، داشته باشند و دست کم خریداران غیرمتخصص و سرمایه گذاران حوزه فرهنگ بتوانند به مرجعی در این وزارتخانه برای تعیین اصالت این آثار مراجعه کنند.

ادامه مطلب...

اتاق عملیات جریان تخریب مذاکرات هسته‌ای کجاست؟

روزنامه دولتی ایران، ریشه موج تحرک تندرو‌ها پس از دیدارهای نیویورک را به یک اتاق فرمان تخریب دیپلماسی هسته‌ای منتسب کرده است. روزنامه‌ها، حمله داعش به شهر کردنشین کوبانی را با توجه به نقش دولت اردوغان در این موضوع بررسی کرده‌اند. خسارت زمین‌خواری در تهران نیز ۶۵۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

ادامه مطلب...

درباره ما

هیأت ورزش های رزمی استان تهران با هدف سازماندهی و اشاعه فرهنگ ورزش رزمی در دو حوزه همگانی و قهرمانی در استان فعالیت می نماید. این هیأت با طراحیو برنامه ریزی مسابقات، استاژهای فنی، کارگاه ها و ... برای سبک ها و هیأت های تابعه سعی می کند نقش خود را در سلامت جامعه و ایجاد محیط های سالم ورزش رزمی به نحو احسن اجرا کند.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان شهید مدنی، بعد از مسیل باختر، اداره ورزش و جوانان شمال شرق (باشگاه دیهیم سابق)، اداره کل تربیت بدنی شرق تهران، هیئت ورزش های رزمی استان تهران

تلفن: 77835453 021

فکس: 77831313 021

ایمیل: info@tehranrazm.ir

نقشه گوگل