wrapper

اخبار در یک نگاه

به گفته خانم استاد کلاهدوز نماینده مولتی کامبت استان تهران:

بزرگترین هدف ورزش اهدا سلامت و امنیت به جامعه می باشد. بانوان یک جامعه سرمایه های آن هستند که می بایست به تفکرات مدیریتی واهدا برنامه های سلامتی و فرهنگی از آنان حفاظت کرد. مولتی کامبت با توجه به سال ها تجربه در فعالیت های فرهنگی و ورزشی و گسترش فرهنگ ورزش  همگانی توانسته به عنوان یکی از ورزش های مورد توجه بانوان و در خصوص در خصوص سلامت و ارتقا جسمانی و روانی افراد قرار گرفته است.

حضور اساتید  برجسته  و تحصیلکرده در حوزه های مختلف در سبک باعث بالا رفتن سطح دانش در بین بانوان گردیده است. لذا فعالیت بانوان با برگزاری هشتمین دوره مسابقات سبک مولتی کامبت در استان تهران برگزار گردیده و بر آن هستیم با  جذب مربیان و هنرجویان عزیز در رشته های مختلف رزمی حرکتی نو در این رشته و در ورزش کشور را آغاز کنیم.

فاطمه کلاهدوز

نماینده مولتی کامبت در استان تهران

کارشناس روانشناسی

درباره ما

هیأت ورزش های رزمی استان تهران با هدف سازماندهی و اشاعه فرهنگ ورزش رزمی در دو حوزه همگانی و قهرمانی در استان فعالیت می نماید. این هیأت با طراحیو برنامه ریزی مسابقات، استاژهای فنی، کارگاه ها و ... برای سبک ها و هیأت های تابعه سعی می کند نقش خود را در سلامت جامعه و ایجاد محیط های سالم ورزش رزمی به نحو احسن اجرا کند.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان شهید مدنی، بعد از مسیل باختر، اداره ورزش و جوانان شمال شرق (باشگاه دیهیم سابق)، اداره کل تربیت بدنی شرق تهران، هیئت ورزش های رزمی استان تهران

تلفن: 77835453 021

فکس: 77831313 021

ایمیل: info@tehranrazm.ir

نقشه گوگل