wrapper

جلسه صداقت رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان ری با اصغری به منظور بررسی عملکرد هیات ورزش های رزمی ری و بخش های تابعه آن شهرستان و راه های تقویت همکاری های دوجانبه اداره ورزش و جوانان شهرستان ری با هیات انجمن های ورزشهای رزمی استان تهران برگزار شد.

همچنین در جلسه راستینه رییس سبک مولتی کامبت کشور با اصغری مسائلی پیرامون عملکرد سبک در سال گذشته ۹۸، برنامه های کاربردی در سال جاری و معرفی رییس سبک مولتی کامبت در استان تهران مورد بررسی قرار گرفت.

بنا به این گزارش، در جلسه بیات رییس گروه اسپرت مدرن کیک بوکسینگ کشور با رییس هیات انجمن های ورزشهای رزمی استان تهران، پیرامون عملکرد و فعالیت های سبک در سال گذشته و بررسی راهکارهای عملی مناسب در پیشرفت سبک و توسعه فعالیت های آن در سطح استان تهران بحث و تبادل نظر انجام شد.

جلسه حسینی رییس هیات انجمن های ورزشهای رزمی شهرستان رودهن و شکیب نایب رئیس هیات با اصغری نیز به منظور بررسی عملکرد هیات در سال گذشته و بررسی راهکارهای عملی مناسب برای بهبود عملکرد هیات، افزایش فعالیت مربیان شهرستان، ارتقاء سطح دانش مربیان و داوران و نیز راهکارهای جدید با توجه به شیوع بیماری کرونا و اجرای برنامه های سال جاری برگزار شد.

 

درباره ما

هیأت ورزش های رزمی استان تهران با هدف سازماندهی و اشاعه فرهنگ ورزش رزمی در دو حوزه همگانی و قهرمانی در استان فعالیت می نماید. این هیأت با طراحیو برنامه ریزی مسابقات، استاژهای فنی، کارگاه ها و ... برای سبک ها و هیأت های تابعه سعی می کند نقش خود را در سلامت جامعه و ایجاد محیط های سالم ورزش رزمی به نحو احسن اجرا کند.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان شهید مدنی، بعد از مسیل باختر، اداره ورزش و جوانان شمال شرق (باشگاه دیهیم سابق)، اداره کل تربیت بدنی شرق تهران، هیئت ورزش های رزمی استان تهران

تلفن: 77835453 021

فکس: 77831313 021

ایمیل: info@tehranrazm.ir

نقشه گوگل