wrapper

در جلسه ای باحضور حسینی دبیر هیات انجمن های ورزشهای رزمی استان تهران و آرین نایب رئیس هیات استان، اسدیان دبیر بانوان در دفتر هیأت استان، شاهوردی رییس هیات چهاردانگه و احمد پناه نایب رییس هیات اسلامشهر، فیض به عنوان نایب رییس چهاردانگه معرفی شد.

به گزارش رسیده، جلسه گروه توتال هاپکیدو GHF استان تهران به همراه جمعی از مسئولان سبک با حضور مهدیون رییس گروه توتال هاپکیدو GHF استان و جمعی از اعضای فعال گروه با اصغری رییس هیات انجمن های ورزشهای رزمی استان تهران برگزار و پیرامون مسائل مربوط به گروه و عملکرد آن در سال گذشته و بررسی اهداف پیش رو در سال جاری بخث و تبادل نظر شد.

همچنین طی ابلاغی توسط رئیس هیات انجمن های ورزشهای رزمی استان تهران، وحید رازگردانی شراهی به عنوان رییس کمیته اسپورت کیک بوکسینگ SKF و حبیبی به عنوان نایب رئیس سبک در استان تهران معرفی شدند.

بنا به همین گزارش، با ابلاغ اصغری رئیس هیات، سعید نوروزی رییس گروه مهارزم در استان تهران شد و داریوش سپهرار به عنوان رییس گروه فری کیک بوکسینگ در استان معرفی شد. تاج الدینی نیز به عنوان رئیس گروه زوران در استان تهران و علی اسفندیاری هم به عنوان رییس گروه آریا رزم در استان ابلاغ گرفتند. ضمن آنکه علیزاده نیز به عنوان رئیس گروه ووینام در استان تهران و خیری به عنوان رئیس گروه الیت کیک بوکسینگ در استان معرفی شدند.

جلسه و دیدار رئیس سبک تای بو با رییس هیات انجمن های ورزشهای رزمی استان تهران هم برگزار شد. سید مهدی سجادیان رییس سبک تای بو در ایران به همراه دبیر بانوان سبک به منظور بررسی مسائل‌ و مشکلات و بررسی اهداف پیش رو در این جلسه حضور داشتند.

به گزارش رسیده، بازدید میدانی زرنگار رییس اداره ورزش شمال شرق از دفتر هیات انجمن های ورزشهای رزمی شمال شرق نیز با حضور زرگر رئیس گروه ورزش قهرمانی استان تهران و شهبازی مدیر مجموعه ورزشی رسالت به‌ منظور آشنایی و‌ بررسی مشکلات انجام شد.

گفتنی است ثبت نام عضویت رزمی کاران در بانک اطلاعات فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی آغاز شده است.

متقاضیان برای دریافت کارت عضویت، می‌توانند با مراجعه به سایت فدراسیون(http://www.irmaaf.ir) نسبت به ثبت نام اقدام کنند. بدیهی است داشتن این کارت برای تمام رزمی کاران، مربیان، داوران و... الزامیست.

شایان ذکر است در این وب سایت، امکانات متنوعی از جمله دسترسی به اخبار فدراسیون، ثبت نام دوره ها، تعویض احکام، حضور در دوره های مجازی و غیره به صورت کامل ارائه شده است.

 

درباره ما

هیأت ورزش های رزمی استان تهران با هدف سازماندهی و اشاعه فرهنگ ورزش رزمی در دو حوزه همگانی و قهرمانی در استان فعالیت می نماید. این هیأت با طراحیو برنامه ریزی مسابقات، استاژهای فنی، کارگاه ها و ... برای سبک ها و هیأت های تابعه سعی می کند نقش خود را در سلامت جامعه و ایجاد محیط های سالم ورزش رزمی به نحو احسن اجرا کند.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان شهید مدنی، بعد از مسیل باختر، اداره ورزش و جوانان شمال شرق (باشگاه دیهیم سابق)، اداره کل تربیت بدنی شرق تهران، هیئت ورزش های رزمی استان تهران

تلفن: 77835453 021

فکس: 77831313 021

ایمیل: info@tehranrazm.ir

نقشه گوگل