اطلاعیه اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در مورد بازگشایی استخرهای تهران و فعالیت ورزش‌های رزمی

اطلاعیه مهم

 

???? مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: بازگشایی مجدد استخرهای سرپوشیده و ورزش های رزمی استان با تصمیم ستاد ملی کرونا امکان پذیر است.

نصرالله پریچهره عصر شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در پاسخ به این سوال که طبق صحبت‌های معاون وزیر بهداشت با توجه به زرد شدن وضعیت تهران برای بازگشایی استخرها سرپوشیده و مجموعه های ورزشی پربرخورد ۲۶ دیماه تصمیم‌گیری خواهد شد، اظهارداشت: هنوز ابلاغیه ای در خصوص فعالیت ورزش های آبی و رزمی صادر نشده است.

♦️مدیر کل ورزش استان تهران اضافه کرد: ما هم در اداره کل با همفکری درصدد هستیم که تا بتوان پس از بازگشایی نحوه فرآیند پروتکل ها، ضدعفونی مداوم آب و فضای استخر را سنجیده و تصمیم گیری لازم را اتخاذ کنیم. هر گونه تصمیمی مبنی بر باز گشایی مجدد از طریق وزارت ورزش و استاندار تهران به ما ابلاغ خواهد شد، اگر وضعیت کاهش شیوع کرونا بگونه ای باشد که از حالت قرمز به زرد تبدیل شود در این خصوص ستاد ملی کرونا در ورزش برای ادامه فعالیت باشگاه داران تصمیم گیری خواهد کرد.
هم اینک فعالیت رشته های گروه یک شامل انفرادی، استخرهای روباز، کم برخورد وفضای باز در استان بلامانع است ولی در خصوص سایر رشته های پر برخورد، رزمی و استخر های سرپوشیده فعالیتی وجود ندارد.

گفتنی است که با شیوع کرونا، از اسفند سال گذشته با دستور ستاد ملی کرونا فعالیت استخرهای سرپوشیده، رزمی و پربرخورد تعطیل است.

براین اساس بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ مجموعه ورزشی دولتی و خصوصی در سطح استان تهران وجود دارد که با شیوع کرونا کسب و کار آنها تعطیل یا بسیار محدود شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست