دومین دوره مسابقات قهرمانی هنرهای فردی و سلاح سرد هیات انجمن‌های ورزشهای رزمی استان تهران به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد

اطلاعیه مسابقات

دومین  دوره از مسابقات درقالب هنرهای فردی و سلاح سرد به مناسبت دهه مبارک فجر تحت نظر کمیته های مسابقات و داوران هیات انجمن‌های ورزشهای رزمی استان تهران به صورت آفلاین در دو بخش آقایان و بانوان با شرکت ۲۱۹ نفر برگزار گردید.
🔻 همچنین به دلیل شرایط کرونا و حفظ سلامتی ورزشکاران و رعایت پروتکل های بهداشتی این دوره از مسابقات به صورت آفلاین و با هدف حفظ آمادگی و تحرک ورزشکاران و مربیان استان در شش رده سنی با معرفی از طریق هیات‌های استانی و شهرستانهای تابعه برگزار گردید.
🔻قضاوت مسابقات در بخش بانوان با حضور داوران خانم و در بخش آقایان با حضور داوران آقا در روزهای چهارشنبه ۲۹ بهمن و پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه سال ۹۹ در هیات انجمن‌های ورزشهای رزمی استان انجام شد.

🔻قابل ذکر است که ورزشکاران و شرکت کنندگان این دوره از مسابقات در ماههای دی و بهمن سال جاری از طریق هیات‌های تابعه استان ثبت نام و به هیأت انجمنهای ورزشهای رزمی استان تهران معرفی شده بودند.
♦️شایان ذکر است نتایج مسابقات پس از جمع بندی امتیاز ها اطلاع رسانی و به نفرات برتر حکم قهرمانی استان،مدال و جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست