فعالیت ورزش های رزمی و استخرهای سرپوشیده تهران تا پایان شهریور تعطیل است.

اطلاعیه مهم, اطلاعیه ها

 

???? مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد که طبق دستور العمل ستاد ملی کرونا فعالیت رشته ورزشی پربرخورد، رزمی و استخر های سرپوشیده تا پایان شهریورماه تعطیل است.

رضا گلمحمدی روز چهارشنبه ۹۹/۶/۱۹ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق آخرین دستور العمل ستاد ملی کرونا فعالیت ورزشی مجاز در سانس ها با رعایت فاصله اجتماعی و ۲۵درصد در سانس بلامانع است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به اینکه این تعطیلی باعث شده که برگزاری دوره های سالانه آمادگی ناجیان غریق و مربیان شنا را تحت تاثیر قرار دهد خاطر نشان کرد که این موضوع از طریق فدراسیون های متبوع در حال رسیدگی است تا بتوان این معضل را هر چه زودتر برطرف کرد.
وی تصریح کرد: هم اینک فعالیت رشته بدنسازی با رعایت پروتکل های بهداشتی از چهارم شهریور بلامانع شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه تعطیلی اماکن ورزشی با نظرستاد ملی کرونا در ورزش انجام خواهد شد تصریح کرد: هم اینک وضعیت تهران در شرایط قرمز قرار گرفته که هر گونه اقدامی مبنی برای ادامه دار شدن این تعطیلی ها، طی روزهای آتی تصمیم گیری خواهد شد.
به گفته گلمحمدی تا مادامی که تعطیلی اماکن ورزشی ادامه یابد، اجاره اماکن ورزشی طبق ماده ۸۸(اجاره به بخش خصوصی) بخشیده خواهد شد.
۵هزار و ۲۰۰ مجموعه ورزشی در سطح استان تهران فعالیت دارند که با شیوع کرونا خسارت مالی زیادی را داشته اند.
طبق نظر ستاد ملی کرونا  رشته های ورزشی کم برخورد، انفرادی، فضای باز و استخرهای روباز از اول تیرماه دایر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست