مرتضی اصغری رییس هیات انجمن‌های ورزشهای رزمی استان تهران فرارسیدن نوروز باستانی را تبریک گفت.

اطلاعیه ها

متن پیام تبریک رییس هیات انجمن‌های ورزشهای رزمی استان تهران بدین شرح است؛

✍یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
خداوند متعال را شاکریم که توفیق دوباره عنایت فرمود تا در گذر ایام ، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک نمائیم و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجده شکر به درگاهش به جای آوریم .
نوروز به عنوان یادگار پرارج نیاکان ، روز آماده شدن برای تحقّق حاکمیّت الهی بر جهان و پیام آور دوستی ، عشق و محبت است و هم سنتهای نوروز و هم دستورات اسلامی و دستورات بزرگان ما درباره نوروز نشان دهنده ویژگی برجسته و والای نوروز است . چراکه فرارسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو ، کردار نو ، تصمیم نو برای آینده است . نوروز در کشورما به عنوان یک سنت کهن آغاز نو شدن است ، آغاز تغییر و تحول و تلاش برای بهتر شدن در تمامی ابعاد و ارکان زندگی است .
این تغییر و تحول میتواند در تلاش ما به منظور بهبود اقدامات اجرایی در امر ورزش رزمی نیز جلوه گر شود ؛ و طبق فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در شعار تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها ؛ با پشتیبانی و زدودن موانع از سر راه ورزش کشور در ایجاد انگیزه بین جوانان و ورزشکاران کشور اقدام موثری انجام دهیم.انشاالله با حلول سال نو روند گسترش این اقدامات تسریع پیدا خواهد نمود.
اینجانب به سهم خود حلول سال نو را که جلوه ای از حکمت و رحمت بی مثال و قدرت بی بدیل خداوند متعال است محضر همه مردم فهیم‌ کشور ، به ویژه شما ورزشکاران و رزمیکاران گرامی و با انگیزه تبریک عرض نموده و امیدواریم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و احسن حال برای همگان باشد.

مرتضی اصغری
رئیس هیات انجمن‌های ورزشهای رزمی استان تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست